Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА провели нараду з питань запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

У п’ятницю, 13 березня, заступник голови Миколаївської ОДА Тетяна Стахевич та керівник патронатної служби голови ОДА Марина Волошенюк провели відеоселекторну нараду з керівниками районів та міст області з питань запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19.
На початку наради начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Євген Пронін повідомив, що в усіх районах та містах проведені комісії ТЕБ та НС, які розглянули та затвердили відповідні алгоритми дій.
Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв повідомив, що  в усіх закладах охорони здоров’я області проведені тренувальні заняття з питань виявлення випадків захворювання, дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, яка захворіла на коронавірус COVID-19. В області прийнято Регіональний план протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко наголосила, що на поточний момент першочерговими заходами для райдержадміністрацій є визначення потреби у медичному обладнанні, засобах індивідуального захисту, дез. засобах, антисептиках та засобах симптоматичного лікування та доукомплектування всім необхідним лікувальних закладів області, звернувши особливу увагу на заклади, які будуть задіяні у шпитальній базі області.
Під час наради керівники районів поінформували про введення карантину на відповідних територіях, наявності сил та засобів, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів тощо.
Організація та проведення заходів щодо недопущення занесення та поширення на території Миколаївської області випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 знаходиться на постійному контролі Миколаївської облдержадміністрації.
Поділитися:

Дата: 13.03.2020 | 18:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога