Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Жінка і успіх”

В рамках “Марафону жіночого успіху” 10 березня 2020 року на базі Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ проведено профорієнтаційний захід для учнів 10-х класів Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Мета заходу: ознайомлення з діяльністю та завданнями Інклюзивно-ресурсного центру, дізнання про професії, які є затребуваними в даній установі. Подолання стереотипів “успішний чоловік” та “успішна жінка”.

З привітальним словом до запрошених звернулася Юлія Клапчук – директорка  Інклюзивно-ресурсного центру, яка розповіла про історію та мету створення центру, а також основні аспекти його діяльності.

Далі учням було проведено інформаційно-ознайомчу екскурсію Центром. Педагогічні працівники Центру висвітлили свої обов’язки та розповіли про важливість роботи практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога та вчителя з корекційної освіти. Директор Центру зосередила увагу дітей на головних аспектах організації інклюзивного освітнього середовища в закладі освіти й наголосила на важливості беспосередньої участі учнів в створенні сприятливого та безпечного шкільного простору для дітей з особливими освітніми потребами.

Олена Хижняк нагадала учням про важливість правильного професійного визначення, вчасне проходження психодіагностичного тестування, яке доступне в он-лайн режимі на платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

 

О.В. Хижняк

начальник відділу активної підтримки

безробітних Снігурівської районної філії

Миколаївського ОЦЗ

Поділитися:

Дата: 13.03.2020 | 10:26


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога