Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В облдержадміністрації відбулась зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні

Третього квітня за участі першого заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Боня та профільних очільників департаментів відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон, радником Посольства з питань сільського господарства Ніколя Переном та Аташе Посольства з питань університетського та наукового співробітництва Сільвеном Ріголе.

На засіданні обговорили питання співпраці у сфері аграрного господарства та освіти.

Як зазначила пані Посол, це її перший візит до Миколаєва: «Сьогодні це можливість зустрітися, побачити і обговорити сфери, в яких можна співпрацювати. Зокрема, це аграрне господарство і освіта».

На зустрічі було піднято питання наслідків конфлікту на Донбасі та анексії Криму для регіону. В’ячеслав Бонь відзначив, що Миколаївщина доволі швидко і успішно переорієнтовується на іноземні ринки та активно працює в сфері імпортозаміщення. При цьому, як вказав заступник голови ОДА, туристична галузь області зазнала позитивних змін, оскільки після анексії Криму потік туристів прийшовся на південні області країни.

Французька делегація поділилася досвідом проходження децентралізації, вказавши, що це тривалий процес. Однак, перевагами є можливість громади вирішувати питання у всіх сферах діяльності.

Учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю та залучення інвесторів для реалізації проектів на території області.

Поділитися:

Дата: 03.04.2017 | 19:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога