Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині невдовзі з’явиться перший мобільний інклюзивно-ресурсний центр

У середу, 11 березня 2020 року, в ході засідання колегії департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, голові Снігурівської райдержадміністрації було вручено сертифікат на отримання мобільного інклюзивно-ресурсного центру для потреб Снігурівського ІРЦ.

Спецавтобус, призначений для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру невдовзі вирушить на Снігурівщину.

Важливо, що мобільність центру дозволить фахівцям Снігурівського ІРЦ надавати корекційні послуги дітям з особливими потребами за місцем проживання та навчання в населених пунктах району, враховуючи відсутність автобусного сполучення. За повідомленням директора Снігурівського ІРЦ Юлії Клапчук, вже підготовлено маршрути виїздів мобільного ІРЦ, рішенням сесії від 27 лютого було виділено кошти на паливно-мастильні матеріали та кошти на оплату праці водія.

Загалом, з 23-х інклюзивно-ресурсних центрів Миколаївської області лише чотири, в тому числі і Снігурівський, першими отримають мобільні ІРЦ.

Поділитися:

Дата: 11.03.2020 | 15:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:



Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1



Безоплатна правова допомога