Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Вітаємо наших переможців

З метою виявлення талановитої молоді щороку проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. Підбито підсумки ІІІ (обласного) етапу, переможцями якого визнано 21 учень ЗЗСО району (8 – ІІ місць, 13 – ІІІ місць).  

Найкращий результат показали учні Снігурівської районної гімназії                ім. Т.Г.Шевченка – 12 призових місць, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 посіли по 2 призових місця, Центральної, Олександрівської, Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів по 1 призовому місцю. В склад здобутків районної команди також увійшов переможець закладу освіти Широківської сільської ради.

Восьмикласники Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка вибороли: Александрова Анна три нагороди – ІІ місце з української мови і літератури, ІІІ місця з математики та фізики (вчителі Жуковець З.Л., Руда С.Є. та Проскурін Ю.О.), Наріжній Руслан дві нагороди – ІІ місце з біології та ІІІ місце з історії (вчителі Бондюченко Т.М., Лавро О.Г.).

Призові місця здобули

з російської мови і літератури: ІІ місце – Вирва Анна, учениця 10 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Паво Н.В.);

з географії: ІІІ місця – Коломойцев Кирило, учень 9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Уткін І.І.), Бондюченко Ольга та Панкратова Тетяна, учениці 10 та 11 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Юзва Т.М.);

з математики: ІІ місце – Устичук Марія, учениця 10 класу Центральної ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Труш Г.А.), ІІІ місце – Ярошко Станіслав, учень 7 класу Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка (вчитель Руда С.Є.);

з біології: ІІ місце – Маньків Катерина, учениця 9 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Голубченко А.М.), ІІ місце – Зубач Крістіна та ІІІ місце – Тарасенко Сергій, учні 11 та 10 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (вчитель Шевчук Г.І.);

з німецької мови: ІІІ місце – Белічко Юлія, учениця 9 клас Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Кретович В.В.);

з історії: ІІІ місце – Богданчиков Жан, учень 9 класу Олександрівської ЗОШ І-ІІІ (вчитель Кислиця Є.С.);

з екології: ІІ місце – Лавро Вікторія, учениця 9 класу Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Александрова І.Г.);

з зарубіжної літератури: ІІІ місце – Малежик Олександра, учениця 11 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка (вчитель Пастухова Н.М.);

з трудового навчання: ІІІ місця – Поляк Андрій, учень 9 класу Тамаринської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Сенюк І.Я.), Коротка Вікторія, учениця 9 класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Пишньова С.А.).

Вітаємо учнів та їх вчителів з перемогою, бажаємо нових творчих злетів!

Поділитися:

Дата: 06.03.2020 | 15:27


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:



Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0



Безоплатна правова допомога