Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Життя на продаж”


Дуже часто нам доводиться зустрічатися з таким явищем, як нелегальна зайнятість, тобто використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин в т.ч. з виїздом за кордон. Найчастіше таке спостерігається в галузях торгівлі, сфери обслуговування, транспорту, будівництва. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення громадянина права на працю, відпочинок, відсутності матеріального забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, пенсійного забезпечення.

Погоджуючись на роботу без оформлення, працівник автоматично власноруч позбавляє себе права вимагати від роботодавця забезпечення належних умов праці, оплати праці на рівні, встановленому державою. До того ж, працівник втрачає свій фіксований страховий стаж, оскільки єдиний соціальний внесок не сплачується. Саме на висвітлені цих питання базується проведення семінарів “Ризики нелегальної трудової міграції”, які проходять за участі представників Управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації та Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Цього разу завідувач сектору по роботі з сімʼєю та член робочої групи з питань протидії торгівлі людьми- Ілона Мамоненко ознайомила присутніх зі станом даної проблеми у нашій країні та в нашому регіоні зокрема. Учасники семінару отримали інформацію про механізми діяльності злочинних формувань у сфері торгівлі людьми, причини та шляхи запобігання трудовому рабству, поради та застереження виїжджаючим за кордон. “Хоча нині жити в Україні складно, але нелегальна робота, шлюб з іноземцем, проституція за кордоном – не вирішення проблеми. Поки ми живемо у рідному краї, у нас є вибір. Не проміняємо його на рабство” – зазначила Ілона Мамоненко.

“Проблема торгівлі людьми є актуальною і для Снігурівського району, але для її вирішення жодна людина не повинна залишатися осторонь і в першу чергу починати з себе”- резюмувала Олена Хижняк. В ході заходу було продемонстровано відеоролик “Життя на продаж”. Також присутні отримали цікаві роздаткові матеріали.

О.В. Хижняк – начальник відділу активної підтримки безробітних Снігурівської районної філії

Поділитися:

Дата: 06.03.2020 | 11:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога