Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У закладах освіти Снігурівщини вилучать вершкове масло, що не відповідає лабораторним нормам

Державними інспекторами Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні планового інспектування Євгенівського НВК були відібрані зразки масла солодковершкового селянського (виробник ТОВ «Новокаховський завод плавлених сирів», м.Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Промислова, 2).

За результатами лабораторних досліджень встановлено невідповідність ДСТУ 4399:2005 в маслі вищезазначеного виробника за вмістом масової частки немолочного жиру в жировій фазі масла – 93,1% (експертний висновок Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби №000450д.к./20 від 28.02.2020).

За даним фактом Держпродспоживслужбою проводиться аналіз документації та вживаються заходи щодо встановлення всього ланцюга операторів ринку з метою відкликання виробником вищевказаної продукції.

У свою чергу, Снігурівським районним центром фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти було направлено листа до фірми-постачальника з вимогою відкликати даний продукт з усіх закладів харчування загальної середньої освіти куди він постачався.

За повідомленням фірми-постачальника МПП “Ритм”, 02 березня 2020 року було проведено моніторинг по всім закладам щодо залишків продукції вказаного виробника. Сьогодні, 04 березня 2020 року фірма-постачальник має вилучити вказану продукцію по всім закладам в повному обсязі та замінити її на продукцію іншого виробника. Крім того, з метою посилення контролю за якістю продукції тваринного походження, МПП “Ритм” було затверджено графік відбору зразків продукції для визначення складу в лабораторних умовах.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування та заклади громадського харчування, на неприпустимість реалізації масла вищезазначеного виробника. В іншому випадку такі суб’єкти господарювання автоматично стають співучасниками в поширенні фальсифікованого масла.

Поділитися:

Дата: 04.03.2020 | 11:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога