Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Кампанія декларування 2020

З 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування доходів громадянами, які отримали доходи у 2019 році та повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до 01.05.2020р за місцем своєї податкової адреси.

Декларувати доходи – це конституційний обов’язок кожного громадянина  (ч.2 ст. 67 Конституції України).

Звертаємо увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

– доходи, отримані від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб (резидентів або нерезидентів));

– окремі види доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті;

– інвестиційні доходи, отримані  від операцій з інвестиційними активами;

– іноземні доходи;

– доходи, отримані від продажу або обміну об’єктів рухомого та нерухомого майна;

– доходи, отримані платником податку у спадщину чи у дарунок (кошти, майно, майнові чи немайнові права);

– доходи, отримані від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування);

– доходи, отримані у вигляді виграшів та призів;

– доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках (паях) площею понад 2 гектари.

Одне із основних джерел надходження податку на доходи фізичних осіб – це декларування громадянами доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках (паях) площею понад 2 гектари.

Стосовно кампанії декларування, проведеної в 2019 році необхідно зазначити наступне. Одним із принципів податкового законодавства України є рівність усіх платників перед законом, недопущення будь – яких проявів податкової дискримінації та забезпечення однакового підходу до всіх платників податків.

З метою забезпечення якісного проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році, та як наслідок отримання додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів, запрошуємо громадян, які самостійно обробляли земельні ділянки (паї) та вирощували сільськогосподарську продукцію у 2019 році задекларувати отримані доходи.

Порядок та способи подання декларації про майновий стан і доходи можуть бути здійснені особисто або уповноваженою на це особою, засобами електронного зв’язку в електронній формі, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. При направленні декларації засобами електронного зв’язку можна скористатися електронним сервісом в Електронному кабінеті.

Слід звернути увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 25 квітня 2019 року № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», з 01.01.2020 запроваджується та вводиться в дію нова форма податкової декларації, якою передбачено деякі зміни.

Консультаційну допомогу з питань декларування можна отримати в Снігурівській ДПІ Баштанського управління ГУ ДФС у Миколаївській області.

Також, доводимо до вашого відома, що після 30.04.2020 року буде проведено ретельних аналіз декларацій, які не подані згідно з переліком наданих органами місцевого самоврядування та будуть вжиті всі відповідні заходи згідно діючого законодавства, а саме: по кожному громадянину, який не задекларував свій дохід буде передано переліку до Центру соціального захисту населення (субсидії) та до відділу податкового аудиту з фізичних осіб ГУ ДПС у Миколаївській області.

Звісно, що кожен з державних органів зробить свою справу – перевірять,  передадуть до компетентних установ і т.д. Але головна мета цієї роботи зводиться до наповнення місцевих бюджетів, які є джерелом добробуту громад та їх мешканців. Від свідомості та добросовісності кожного суб’єкта декларування залежить розвиток громади.

Снігурівська районна державна адміністрація звертається до жителів району вчасно задекларувати свої доходи та сплатити податки відповідно до чинного законодавства.

Дякуємо за вчасно подані декларації.

Поділитися:

Дата: 03.03.2020 | 17:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога