Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Олександр Стаднік перевірив готовність усіх служб оперативного реагування на факт виявлення людини з ймовірним зараженням коронавірусом

У п’ятницю, 28 лютого, голова Миколаївської облдержадміністрації  разом із представниками ЗМІ перевірив готовність усіх служб оперативного реагування на факт виявлення людини з ймовірним зараженням коронавірусом. Навчання відбулися на території КП «Миколаївський Міжнародний аеропорт».

За легендою, на борту авіарейсу з Єгипту, виявили людину з ознаками інфікування коронавірусом.

Надалі події відбувалися за чітко визначеними протоколами та інструкціями. Відразу ж після прибуття рейсу усі пасажири, безпосередньо на борту літака, пройшли  температурний скрінінг фахівцями ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», за підсумками якого виявлено особу з температурою 38.5.

Жінку з підозрою на захворювання перевели до спеціально відведеного приміщення для очікування машини швидкої допомоги. Інші пасажири залишились на борту літака.

Після прибуття спеціалізованої бригади КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та збору медичного анамнезу особу, яка мала підозру на коронавірус доставлено в мельцеровський бокс КНП «Миколаївський обласний центр інфекційних захворювань» (спеціальне приміщення, призначене для ізоляції пацієнтів з інфекціями, що передаються повітряно-крапельним шляхом). Жінка буде знаходитися там до підтвердження або спростування попереднього діагнозу.

«Працівники аеропорту, швидка допомога та медичні працівники Миколаївської обласної інфекційної лікарні відпрацювали ситуацію в штатному режимі, помилок і недоліків не було. Усі установи показали повну готовність до реагування на факт виявлення людини з ймовірним ознаками захворювання, спричиненого коронавірусом», – підкреслив очільник області.

Стан справ щодо попередження поширенню коронавірусу на території області та вжиття першочергових заходів у разі його виявлення знаходиться на особистому контролі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка та управління охорони здоров’я ОДА.

Поділитися:

Дата: 28.02.2020 | 19:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога