Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Широківській ОТГ – бути!

Протягом останніх декількох тижнів мешканці Широківської ОТГ затамувавши подих спостерігали за ситуацією навколо проєкту перспективного плану формування територій громад області. Адже, враховуючи останні зміни до Методики формування спроможних територіальних громад (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 34), Широківська ОТГ ризикувала назавжди втратити свій шанс на самостійність і мала б бути приєднана Снігурівської ОТГ. Зрозуміло, що така перспектива аж ніяк не влаштовувала а ні керівництво ОТГ, тим більше її мешканців. Тим паче, що бажання створити дану ОТГ – було свідомим вибором мешканців Червонодолинської та Новопетрівської сільських рад Снігурівського району. Тому, керівництвом громади було зроблено усе необхідне, аби Широківська ОТГ продовжила своє існування. Були направлені усі необхідні звернення і розрахунки спроможності до Мінрегіону та Миколаївської ОДА.

27 лютого 2020 року в ході засідання Ради розвитку громад та територій Миколаївської області було остаточно поставлено крапку у питанні існування Широківської ОТГ. Миколаївською ОДА було представлено проєкт перспективного плану формування територій громад області, згідно якого Широківська ОТГ знов зайняла своє місце серед громад області.

Вітаємо мешканців Широківської ОТГ, які у 2017 році повірили в свої сили, і сповна довірившись один одному, об’єдналися у єдину територіальну громаду! Бажаємо вашій громаді подальшого розвитку та процвітання, а її мешканцям – миру, щастя та добробуту!

Поділитися:

Дата: 28.02.2020 | 19:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

409

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога