Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ліквідація наслідків негоди в Снігурівському районі на завершальному етапі

Початок останнього тижня лютого 2020 року запам’ятається снігурівчанам надовго, адже буревій подібної сили траплявся аж наприкінці 80-х років минулого століття. Шквальний вітер пошкодив покрівлі закладів соціальної сфери і приватних осель, завдав шкоди зеленим насадженням, повалив водонапірну башту у селі Богородицьке та залишив без електропостачання більш ніж третину населених пунктів району.

Зараз  всі зусилля районної і місцевої влади спрямовані на ліквідацію наслідків негоди.  Станом на кінець доби 27 лютого 2020 року в 19 школах,  будинку творчості дітей та юнацтва повністю виконані роботи з ліквідації наслідків негоди своїми силами. Замінено 299 листів шиферу. В Павлівському НВК та Любомирівському НВК відновлювальні роботи ще тривають. Одним із проблемних питань залишається перекриття будівлі дитячого садку в с.Центральне, яка є комунальною власністю Центральної сільської ради. Для вирішення даної проблеми, з матеріального резерву райдержадміністрації виділено 120 листів шиферу. Наразі визначається підрядник для виконання ремонтних робіт.

За сприяння керівництва району, на XLI черговій сесії районної ради, яка відбулась 27 лютого 2020, було прийнято рішення про виділення коштів в сумі 89000 грн. на необхідні матеріали та 30000 грн. на роботи по ліквідації наслідків від стихійного лиха.

Нагадаємо, 24 лютого головою райдержадміністрації Іваном Зубрицьким було проведено позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої проаналізовано оперативну інформацію щодо масштабів руйнувань і визначено кризові місця їх ліквідації. Спільно з головами ОТГ та керівниками відповідних служб району було відпрацьовано алгоритм усунення нанесених негодою пошкоджень та шляхи запобігання подальшого руйнування майна. На виконання розпорядження голови РДА Івана Зубрицького було виділено 500 літрів палива для забезпечення роботи автокрану управління каналів річки Інгулець, який був залучений до відновлювальних робіт у населених пунктах району.

“Подолання наслідків негоди вимагає об’єднання зусиль районної влади, місцевої влади та усіх служб”, – зазначив Іван Зубрицький.

Снігурівська районна державна адміністрація, Снігурівська районна рада та депутатський корпус районної ради висловлюють щиру подяку усім працівникам Снігурівської філії АТ «Миколаївобленерго» Східного округу, які у найкоротші строки усунули проблеми з електропостачанням в населених пунктах району, головному інженеру Андрію Волошину, заступнику головного інженера В’ячеславу Стрингалюку та менеджеру Володимиру Заборовському.

Велика подяка працівникам КП «Снігурівський комунальник» та КП «Снігурівський благоустрій» Божику С., Джогану А., Іванченку С., Костенку Ю, Стацику С., Фроленкову В., Ковальову І., Бартковській В. та керівникам комунальних підприємств Георгію Мамоненко та Людмилі Мамоненко за оперативну роботу. Також, подяка працівникам КП “Горохівське” Олександру Масюку, Володимиру Маловічко, Євгенію Гоголю, та іншим працівникам комунальних підприємств району.

За надання автокрану та працівників для ремонту покрівель навчальних закладів, районна влада висловлює подяку керівнику Управління каналів річки Інгулець Тарасу Коту.

Не залишились осторонь і працівники Снігурівського районного сектору ГУ ДСНС на чолі з Андрієм Панкратовим, які проводили роботи на території Новокиївської сільської ради.

Дякуємо Снігурівському міському голові Леоніду Голоблі, Горохівському сільському голові Валерію Бійчуку, Широківському сільському голові Сергію Пересунько, головам та секретарям сільських рад за координацію та вирішення питань на місцях.

Дякуємо керівникам сільгосппідприємств за небайдужість і допомогу, а саме Сергію Здражевському (ПСП “Агрофірма “Роднічок”), Петру Кугляру (ПОСП ім.Суворова), Олександру Клепачу (ТОВ “Технологія-Агро”), Богдану Кіореско (ФГ “Номировський”), Володимиру Косєю (ФГ “Гармонія”), Олексію Смолякову (ФГ “Аргумент”) та іншим підприємцям.

Особлива подяка батькам учнів навчальних закладів району, які миттєво відгукнулись і прийшли на допомогу, а також завгоспам, працівникам будинків культури, директорам шкіл, завідувачам садочків та усім, хто не залишився осторонь.

Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації продовжується в посиленому режимі. Електропостачання в населених пунктах району відновлено практично повністю, за виключенням дрібних неполадок.

Поділитися:

Дата: 28.02.2020 | 17:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога