Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Відбулося засідання науково-методичної ради

Відповідно до плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 28 лютого 2020 року проведено засідання науково-методичної ради, учасниками якої стали її члени та заступники директорів з навчально-виховної роботи.

Розпочалося засідання з виступу Мінаєва А.В., вчителя Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія», який поділився враженнями та досвідом участі в Конкурсі.

З великим інтересом присутні познайомилися з досвідом Риженко Л.Г., заступника директора з навчально-виховної роботи Снігурівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №1, «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти», доповнювали виступ Лопатньова І.А, вчитель інформатики та Сазонова О.В., практичний психолог.

Про роботу з вчителями щодо сучасної освіти «Сучасній школі – сучасні вчителі»  висвітлила Кузьмик Г.М.,  заступника директора з навчально-виховної роботи Любомирівського НВК.

Про актуальні питання, перспективи та шляхи впровадження STEM – освіти на уроках доповіла Юзва Т.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Снігурівської районної гімназії ім.Т.Г.Шевченка. З досвідом роботи в закладі з вищеназваного питання поділилась Галушка О.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Виступаючі  підготували  мультимедійні презентації, тести, вправи,   відеоматеріали, кейс-матеріали практичного спрямування, які використовуватимуться  в подальшій методичній роботі.

Із заслуханих питань прийнято відповідні рішення. Захід проведено на належному організаційно-методичному рівні.

Дякуємо адміністрації Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та надану технічну підтримку.

 

Л.Горностай,
завідувач Снігурівського РМК
Поділитися:

Дата: 28.02.2020 | 15:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога