Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Для запобігання розповсюдження коронавірусу в області вживаються усі необхідні заходи

Миколаївська область завдяки злагодженій та плідній співпраці влади, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та ДУ «Миколаївський лабораторний центр МОЗ України», інших залучених установ і управлінь, оперативно відреагувала на можливе поширення захворювання на коронавірус в регіоні.

Щойно з’явилася перша інформація МОЗ України щодо випадків захворювання у Китаї на коронавірус, було зібрано та проведено низку оперативних нарад з цього питання із залученням представників КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», управління інфраструктури, управління молоді та спорту, управління з питань цивільного захисту ОДА, КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Миколаївської обласної ради, представників міської влади.

 Видано наказ управління охорони здоров’я облдержадміністрації про заходи щодо недопущення занесення і поширення захворювання на коронавірус, яким визначено координатора з цих питань в області в режимі «24/7», створено спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги. В області забезпечено наявність засобів індивідуального захисту, лікарських засобів для надання невідкладної допомоги у разі звернення особи з підозрою на коронавірус.

Проведено додаткові навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту.

 Опрацьовано алгоритм дій щодо протидії захворюваності на грип та ГРВІ, а також попередження поширенню коронавірусу 2019-nCoV на території області.

 Розроблено та поширено через регіональні засоби масової інформації та сайти облдержадміністрації, управління охорони здоров’я ОДА рекомендації для громадян та керівників закладів торгівлі, розважальних закладів та установ тощо щодо коронавірусу 2019-nCoV, проведено брифінг з метою інформування населення та недопущення соціальної напруги.

 Стан справ щодо попередження поширенню коронавірусу на території області та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження знаходиться на особистому контролі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка та управління охорони здоров’я ОДА.

Поділитися:

Дата: 27.02.2020 | 15:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога