Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Моніторинг здоров’я клієнтів пробації

На жаль в Україні більше третини ВІЛ-позитивних людей не знають про свій статус, що значно ускладнює епідеміологічну ситуацію по всій державі.

Саме для раннього виявлення ВІЛ-позитивного статусу, або підтвердження його відсутності, з клієнтами пробації  Снігурівського районного сектору  26.02.2020 року було проведено анонімне та добровільне скринінгове тестування на ВІЛ. Соціальний психолог громадської організації  «Пенітенціарна ініціатива» Олена Бігун провела бесіду про  принципи захисту від ВІЛ, а за результатами тестування провела вичерпні індивідуальні консультації. Основним завданням консультування було вмотивування до регулярного та правильного прийому АРВ-терапії, в разі наявності ВІЛ та постійний моніторинг власного здоров’я. Всі клієнти, які пройшли тестування  були задоволені його результатом.

Снігурівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області сподівається на подальшу співпрацю з громадською організацією «Пенітенціарна асоціація», яка робить свій внесок в розбудову безпечного суспільства.

 

Старший інспектор
Снігурівського районного сектору
філії Державної установи «Центр пробації»
в Миколаївській області
Тетяна Кирийчук
Поділитися:

Дата: 27.02.2020 | 14:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога