Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Легалізація трудових відносин — важлива тема сьогодення

 

Легалізація трудових відносин включає в себе в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.

Фахівці Снігурівського районної філії Миколаївського ОЦЗ не залишаються осторонь цього важливого для суспільства питання. До складу районної робочої групи щодо проведення інформаційно — роз’яснювальної роботи з питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення залучені і фахівці районної філії. Протягом січня — лютого 2020 року проведено 39 обстежень фізичних осіб-роботодавців. Серед суб’єктів підприємницької діяльності та їх найманих працівників проведена інформаційно — роз’яснювальна робота та роздані інформаційно-розʼяснювальні бюлетні.

Також протягом січня-лютого 2020 року фахівцями районної філії проведено 68 особистих зустрічей з роботодавцями, 2 семінари для 30 роботодавців. В ході цих заходів роботодавці проінформовані про набуття чинності 02.02.2020 року Закону України “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України”, зокрема в частині внесення змін до статті 265 КЗпП України щодо удосконалення порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю та зменшення економічно необґрунтованих штрафних санкцій за порушення норм трудового законодавства.

Фахівці районної філії в межах своєї компетенції інформують населення про негативні наслідки «тіньової» зайнятості, постійно проводять інформаційну роботу як із зайнятим, так із незайнятим населенням під час проведення профінформаційних семінарів для осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості у пошуках роботи, надаються індивідуальні консультації.

Недоліки тіньової заробітної плати не тільки в тому, що бюджет недоотримує кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі негативний момент, перш за все – це втрата страхового стажу для найманих працівників, проте, працівник, який прийнятий на умовах трудового договору користується пакетом соціальних гарантій, відповідно є захищеним у своєму майбутньому. Хотілося б, щоб питання легалізації трудових відносин знайшло розуміння як серед населення, так і серед роботодавців, які використовують нелегальну працю.

Поділитися:

Дата: 27.02.2020 | 9:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога