Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА відбувся брифінг з питань готовності та протидії поширення коронавірусу на Миколаївщині

У середу, 26 лютого, в облдержадміністрації відбувся брифінг за участю першого заступника голови ОДА Сергія Бичкова, заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі щодо готовності та протидії поширення коронавірусу на Миколаївщині.

На початку зустрічі Олександр Трайтлі зазначив, що мета брифінгу це інформування населення області щодо готовності закладів охорони здоров’я до виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть бути пов’язані з випадками захворювання на короновірус.

«Ситуація знаходиться на постійному контролі керівництва ОДА у нас є чіткий план дій обласних служб у разі виникнення ситуації виявлення захворювання. З січня місяця проведено декілька нарад за результатами, яких лікарні спільно з управлінням охорони здоров’я ОДА вжили ряд заходів, а саме здійснена закупівля захисник масок, дезінфікуючих засобів та інших необхідних предметів для забезпечення епідемічної безпеки. Крім того здійснювались виїзди до обласної інфекційної лікарні», – підкреслив Олександр Трайтлі.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Оксана Черненко роз’яснила першочергові дії при виявлені людини з підозрою на короновірус.

«У разі виникнення підозри, що людина заражена коронавірусом, ми його ізолюємо в боксі інфекційної лікарні, одразу робимо аналізи і оперативно відправляємо другий зразок до Києва. Якщо аналізи показують, що немає небезпеки, відповідно стає зрозуміло, що людина не заражена. На сьогодні в області осіб з захворюванням або підозрами на короновірус не зареєстровано», -сказала вона.

Також Оксана Черненко зазначила, що наразі послідовно виконується наказ Міністерства охорони здоров’я щодо напрацювання вичерпних заходів з протидії поширення вірусу в області. В усіх закладах охорони здоров’я проведені навчання із медичним персоналом, яке передбачало перевірку можливого розвитку подій, щоб бути готовими до різних викликів.

В.о. директора «Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб» Федорова Світлана наголосила на тому, що наразі центр, у випадку потреби, може прийняти 200 пацієнтів, які потенційно можуть бути носіями вірусу, але у разі необхідності та при масовому поширені вірусу, будуть проведені усі необхідні заходи для забезпечення місць усім хворим, такий план дій готовий.

Про ситуацію готовності Миколаївського аеропорту доповів директор КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федір Барна.

«У разі виявлення людини, яка потенційно може бути носієм короновірусу або будь-якого іншого інфекційного захворювання на борту літака у нас відпрацьовані певні заходи. Такий літак ставиться на карантин, для цього відведена спеціальна стоянка, далі викликаються фахівці Міністерства охорони здоров’я України та представники області з цієї галузі», – зазначив Федір Барна.

Поділитися:

Дата: 26.02.2020 | 19:35


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога