Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький провів позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

У вівторок, 25 лютого 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький провів позачергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій обговорили питання ліквідації наслідків складних погодних умов на території Снігурівського району. Засідання комісії відбулось за участі голови райради Тетяни Мезіної, міського голови Леоніда Голоблі, Горохівського сільського голови Валерія Бійчука та керівників відповідних установ району.

24 лютого 2020 року було оголошено штормове попередження. Внаслідок негоди пошкоджено покрівлі приватних будинків, шкіл, дитсадків, вітром було повалено водонапірну башту в с.Богородицьке, у деяких місцях вітер повалив дерева. До кінця доби 24 лютого без електропостачання залишалось 22 населені пункти.

Роботи з ліквідації наслідків стихії тривають. Станом на 15.00 годину 25.02.2020 року в районі без електропостачання було 8 населених пунктів. За повідомленням менеджера зі збуту електроенергії Снігурівської філії АТ «Миколаївобленерго» Східного округу Володимира Заборовського до кінця доби планується відновити електропостачання в усіх населених пунктах.

Начальник відділу освіти Снігурівської РДА Любов Мендус зазначила, що від наслідків негоди постраждали  навчальні   заклади району. Попередня сума збитків становить приблизно 89 тис. грн.

Станом на 15.00 годину 25.02.2020 року Новокиївська, Суворська, Знам’янська ЗОШ повністю ліквідували наслідки негоди власними силами. Снігурівська ЗОШ №1, Першотравнева та Новопавлівська – частково.

Комісія доручила відділу освіти РДА надати клопотання на розгляд сесії Снігурівської районної ради для виділення коштів на придбання матеріалів, необхідних для ремонту дахів в ЗНЗ, визначити об’єкти, на які необхідно залучити автокран для підйому шиферу та визначити маршрут.

Голові Снігурівської ОТГ та Управлінню каналів річки Інгулець було рекомендовано виділити необхідну техніку та працівників для виконання робіт із ліквідації наслідків негоди.

Поділитися:

Дата: 25.02.2020 | 21:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога