Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей

Рішенням обласної ради від 13.12.2019 № 7 затверджено Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей.

Відповідно до Порядку, одноразова адресна грошова допомога надається один раз на рік на лікування важкохворим дітям, які мешкають та зареєстровані на території Миколаївської області. Граничний розмір допомоги становить 500,0 тис. грн.

Допомога надається на обстеження та лікування дітей у закладах охорони здоров’я Миколаївської області, інших областей та за кордоном.

Підставою для розгляду питання  щодо надання допомоги є:

1) заява законного представника дитини про надання допомоги хворій дитині на ім»я голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації,

2) довідки про реєстрацію місця проживання законного представника дитини та дитини (оригінали)

3) довідки про склад сім»ї або осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку)

4) копії паспорта законного представника дитини (1,2 сторінки та сторінка з відміткою про місце реєстрації заявника) або копії паспорта законного представника дитини у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку) разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника);

5) копії свідоцтва про народження дитини;

6) копії довідки  про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, копії сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь – які платежі за серією та номером паспорта;

7 ) згоди на обробку персональних даних;

8) довідки про відкриття банківського рахунку законного представника дитини;

9) медичні документи, що підтверджують: онкологічні та онкогематологічні захворювання, орфанні (рідкісні) захворювання, потреба у пересадці органів та тканин за висновками Центру трансплантації або іншої спеціалізованої клініки, показання для протезування  клапанів серця, кінцівок, установлення імплантів тощо згідно з висновками відповідної клініки або науково – дослідного інституту, вроджені або набуті вади, які підлягають оперативному лікуванню за межами області, згідно з висновками спеціалізованої установи закладу, інші захворювання.

Рішення щодо виплати або відмови заявнику у надані допомоги приймає Комісія з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей. Склад Комісії затверджений спільним розпорядженням голови Миколаївської обласної ради та голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

За консультацією можна звертатись до відділу соціального обслуговування та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою: вул. Центральна 173,  м. Снігурівка, Миколаївської обл, довідки за телефонами: (05162) 2-13-18, 2-26-05, електронна пошта: uszn@snigurivka-rda.gov.ua.

 

Начальник відділу соціального обслуговування та реабілітації
управління соціального  захисту населення Снігурівської
райдержадміністрації Світлана ДІДИК
Поділитися:

Дата: 25.02.2020 | 9:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога