Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До уваги жителів району❗️❗️❗️

За інформацією ГУ ДСНС України у Миколаївській області по території Миколаївської області сьогодні вночі імовірно друга хвиля ускладнення погодних умов, а саме: 💨пориви вітру до 35-38 м/c.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Миколаївська обласна державна адміністрація звертається до жителів м. Миколаєва та області з проханням утриматися від поїздок власним транспортом в період ускладнення погодних умов в місті Миколаєві та між населеними пунктами області, бути обережними на дорогах та вулицях, у разі можливості, не покидати домівки.

Звертаємо увагу, що у разі виникнення надзвичайної ситуації ви можете зателефонувати до Регіонального штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення телефон «Гарячої лінії» ГУ ДСНС у Миколаївській області – ☎️101 та до управління з питань цивільного захисту ОДА ☎️ (0512) 24-22-23

Поділитися:

Дата: 24.02.2020 | 22:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога