Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький з робочим візитом відвідав Олександрівську та Новотимофіївську сільські ради

У четвер, 20 лютого 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький разом зі своїм першим заступником Ігорем Карпєєвим з робочим візитом відвідав Олександрівську та Новотимофіївську сільські ради. В ході візиту голова РДА провів зустрічі з Олександрівським сільським головою та секретарем Новотимофіївської сільради, з якими було обговорено ряд нагальних питань.

Очільник району оглянув і заклади соціальної сфери сільрад. Іван Зубрицький відвідав Олександрівську ЗОШ, яка залишила у нього досить приємні емоції. Ознайомився з якістю харчування школярів, матеріально-технічним забезпеченням, опаленням школи та станом дотримання вимог пожежної безпеки. Також поцікавився і проблемними питаннями та досягненнями школярів. Не залишив голова РДА поза увагою і дитячі садочки Олександрівки та Новотимофіївки.

За підсумками проведеного візиту Іван Зубрицький відмітив, що сьогодні без уваги не може залишатися жоден навчальний заклад району, адже в кожному із них мають бути сучасні умови для здобуття якісної освіти.

Поділитися:

Дата: 21.02.2020 | 17:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога