Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Сільським головам Снігурівського району презентували досягнення міської ради

4 грудня 2017 року в рамках міжвідомчої апаратної наради Снігурівська міська рада презентувала сільським головам району свої досягнення в плані забезпечення діяльності об’єктів соціальної інфраструктури міста та виділених коштів на їх розвиток.

Учасники зустрічі почали свій огляд з дитячих навчальних закладів міста – ДНЗ №2 та №7. В ході візиту присутні були дуже приємно вражені красою та порядком в дитячих навчальних закладах. Сільські голови охоче спілкувались з завідувачами закладів та переймали досвід. Голова райдержадміністрації Інна Бойко з цього приводу закликала сільських голів активно брати участь у проектах, адже це одна з найголовніших передумов для розвитку громади.

Оглянули і комунальні підприємства міста. Зокрема, начальник КП “Снігурівський комунальник” Георгій Мамоненко розповів про особливості роботи очолюваного ним підприємства, показав і наявну техніку. Також увагу сільських голів звернули на те, що в місті подача води цілодобова.

З не меншою цікавістю сільські голови спілкувалися і з начальником КП “Снігурівський благоустрій” Людмилою Мамоненко. Присутнім розповіли про поточний стан та перспективи роботи даного підприємства. Оглянули і новенький автобус, який почне курсувати міськими вулицями вже з початку наступного року.

Наостанок, делегація району відвідала Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Журавлик” та Снігурівську ЗОШ №3.


Дата: 04.12.2017 | 20:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України