Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Вітаємо переможця!

З метою виявлення, підтримки творчої праці вчителів Миколаївської області, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків із 18 по 21 лютого 2020 року на базі закладів освіти міста Миколаєва пройшов фінальний етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Снігурівський район у 25-му конкурсі «Учитель року – 2020» (номінація «Історія») представляв Мінаєв А.В., вчитель Горохівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів почесне І місце.

Фаховий рівень, педагогічний досвід і сумлінне ставлення до своєї роботи та учнів дали можливість Анатолію Володимировичу продемонструвати професіоналізм, творчість та оригінальність у випробуваннях «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Урок» та «Методичний практикум» на високому рівні.

Сучасний, мобільний, талановитий, амбітний вчитель Нової української школи довів усім, що в сільській школі працюють вчителі нового покоління.

Щиросердно вітаємо з перемогою! Бажаємо Вам невичерпної енергії, творчих сил, натхнення та подальших перемог на життєвому шляху! Віримо, що Вам підкориться і наступний ІІІ (заключний) тур всеукраїнського конкурсу та Ви гідно впораєтесь з усіма випробуваннями.

Пишаємося педагогічною майстерністю нашого колеги і від усіх освітян Снігурівщини вітаємо з перемогою!

Поділитися:

Дата: 21.02.2020 | 13:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога