Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага! Обласний щорічний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Відповідно до рішення Наглядової ради обласного щорічного конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування від 27 грудня 2019 року №1 «Про оголошення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» проходить прийом проектів, заявок та конкурсної документації з 08 години 28 січня 2020 року та здійснюватиметься до 17 години 10 березня 2020 року.

Пріоритетні напрями конкурсу у 2020 році:

 • благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини)
 • зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарняних амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів)
 • розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах та місцях масового відпочинку населення, оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми)
 • поліпшення безпеки життя шляхом зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф
 • розвиток туристичної діяльності та курортної справи, відновлення народних промислів, створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів
 • підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії
 • модернізація мереж водопостачання та водовідведення
 • організація заходів з охорони навколишнього природного середовища
 • організація захисту громадського порядку

Мета конкурсу:

Сприяння об’єднаним територіальним громадам, громадам сіл, селищ, міст і районів Миколаївської області у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та екологічного характеру, створення умов для їх сталого розвитку.

Основними завданнями конкурсу є:

 • об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення Миколаївської області для розв’язання соціально значущих проблем місцевого розвитку; відбір проектів та програм з метою надання за рахунок коштів обласного бюджету фінансової підтримки ініціатив з розвитку місцевого самоврядування; поширення позитивного досвіду, набутого у процесі вирішення соціально-економічних проблем місцевого значення;
 • підвищення рівня самоорганізації населення та внутрішнього розвитку

Обсяги фінансування у 2020 році:

 • 300 тис. грн. – І категорія (сільські, селищні ради)
 • 400 тис. грн. – ІІ категорія (міста обласного та районного значення)
 • 400 тис. грн. – ІІІ категорія (ради об’єднаних територіальних громад)
 • 300 тис. грн. – IV категорія (районні ради)

Фінансування:

Бюджет програми щороку затверджується під час прийняття, або коригування обласного бюджету.

На конкурс приймаються проекти, у яких передбачається фінансування з місцевих бюджетів в обсязі не менш як 30 відсотків від їх загальної вартості (з будь-яких джерел, не заборонених чинним законодавством).

Документи для участі у конкурсі:

 1. Титульний лист.
 2. Проектна заявка згідно із встановленим зразком.
 3. Кошторис витрат за проектом.
 4. Лист на ім’я голови миколаївської обласної ради від органу місцевого самоврядування – суб’єкта подання проекту.
 5. Лист на ім’я голови наглядової ради конкурсу з рекомендаціями місцевої експертної групи про схвалення та підтримку проекту.
 6. Копія протоколу районного форуму місцевого розвитку про розгляд та підтримку проектної заявки.
 7. Протоколи засідання/зборів територіальної громади, громадської організації про обрання проблеми для вирішення у рамках конкурсу, затвердження бюджету проекту та обсягів співфінансування.
 8. Детальна інформація щодо об’єкта впровадження: – пояснювальна записка;- креслення (у разі необхідності); – дефектний акт;- проектно-кошторисна документація; – фото об’єкта (фасади будівлі з чотирьох боків, фото окремих проблемних місць);- календарний графік проведення робіт та фінансування.

Конкурсанти подають до обласної ради заявку і пакет конкурсних документів за адресою: м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, ІІІ поверх, каб.325

Телефон для довідок: 31478 (управління економічного розвитку Снігурівської райдержадміністрації).

Поділитися:

Дата: 19.02.2020 | 17:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога