Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Трансформація діяльності  бібліотек  Cнігурівської ЦБС в сучасних умовах: здобутки і перспективи

Сьогодні бібліотеки  району переживають скрутні часи: усталена система руйнується, а чіткого бачення нової ще немає. Аби якісно функціонувати, бібліотеки мають змінюватися залежно від потреб суспільства, брати на себе роль інформаційних, просвітницьких, культурних, дозвіллєвих центрів, запроваджувати нові форми роботи, знаходити взаєморозуміння з владою та громадою.

Саме про актуальні питання діяльності бібліотек в умовах децентралізації, проблеми реорганізації та перспективи розвитку і говорила директор ЦБС  Аліса Косій  на семінарі   «Трансформація діяльності  бібліотек  Cнігурівської ЦБС в сучасних умовах: здобутки і перспективи» який відбувся 19  лютого  в Снігурівській районній бібліотеці

Виступ  заступника директора   по роботі з дітьми Снігурівської ЦБС  Катерини Хіміченко  був присвячений вкрай актуальній темі – ролі і місці бібліотеки для досягнення успіхів дитини у суспільному житті.  Обговорювалося питання бібліотечної статистики як форми моніторингу стану закладу. З підсумками звітності бібліотек  району за 2019 рік виступила  Ірина Євдокимова – методист Снігурівської ЦБС .   Бібліограф Снігурівської ЦБС  Надія Мочаліна підняла питання  розповсюдження історико-краєзнавчої  інформації  в бібліотеках Снігурівської ЦБС. У межах семінару  завідуюча Євгенівською бібліотекою-філією Тамара Дирда  , поділилась досвідом роботи оформлення книжкових виставок в бібліотеці  «Неординарно. Креативно. Цікаво».

В рамках семінару відбувся круглий стіл на тему: «Бібліотека  для  громади – громада для бібліотеки: співпраця задля успіху», під час якого увага була приділена наступним питання:Реальна ефективність бібліотечних послуг – традиційних та інноваційних,історії успіху, соціальне партнерство як фактор успіху бібліотеки.

Учасники семінару продуктивно попрацювали, обмінялися досвідом, поговорили про наболіле і повезли з собою меседж: «Якщо бібліотека стане цікавою, відкритою до модернізації, активно долучатиметься до життя громади, то її ніхто не наважиться закрити, бо на боці книгозбірні стоятиме громадськість».

Поділитися:

Дата: 19.02.2020 | 17:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога