Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Співпраця школи і національної поліції

Забезпечення функціонування безперервної правової освіти — це один з головних напрямків роботи в Снігурівській ЗОШ І-ІІІст.№3. Адже правова культура для кожного учня — фундамент його свідомого життя.

Правове виховання може бути ефективним лише за умови створення правового простору в класі та школі на засадах взаємної довіри, поваги до прав і свобод, толерантності, забезпечення умов для розвитку в учнів почуття власної гідності. Саме над таким завданням і працює шкільна громада. Переконані, що тільки в співпраці вчителів, батьків, включаючи і взаємодію з правоохоронними органами, соціальними службами, можна прийти до бажаних змін.

Адміністрація школи, педагоги, учні та батьки щиро вдячні начальнику Снігурівського ВП ГУНП в Миколаївській області, полковнику поліції Цурікову Олегу за допомогу у вирішенні питань правової освіти. Давня і плідна співпраця школи і Національної поліції України завжди супроводжується новими виховними формами та методами, пізнавальними зустрічами та цікавими розповідями. Так, 14 лютого 2020 року т.в.о. старшого інспектора ЮП Снігурівського ВП ГУНП, ст.лейтенант поліції Дмитрієва Анна та старший ДОП Снігурівського ВП ГУНП, капітан поліції Заєць Сергій разом з учителями, батьками взяли участь у засіданні круглого столу щодо аспектів правової відповідальності батьків за дітей. Також співробітники поліції зустрілися з учнівськими колективами, провели роз’яснювальні бесіди щодо попередження правопорушень серед дітей, формування безпечного середовища, щодо поведінки школярів у повсякденному житті.

Дякуємо представникам національної поліції за співробітництво та професіоналізм. Сподіваємося на подальші зустрічі.

 

ЗДВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІст.№3
Шпак Оксана

Поділитися:

Дата: 15.02.2020 | 19:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога