Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку, 15 лютого ми віддаємо данину мужності та героїзму воїнів-афганців та їх побратимів, що брали участь у військових діях в інших гарячих точках світу. 31 рік тому закінчилася одна з найтрагічніших воєн другої половини ХХ століття. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найтривалішою. І той день, коли останній солдат перетнув афганський кордон біля містечка Термез, увійшов в новітню історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком історія віддаляє нас від тих вогняних подій. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності й вірності військовому обов’язку, який продемонстрували тисячі відданих синів і доньок України.

14 лютого 2020 року, в м.Снігурівка біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулися пам’ятний мітинг, панахида та церемонія покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заходах взяли участь керівництво району, міста, ветерани та учасники бойових дій в Афганістані та громадськість міста.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся живим з тієї війни. Після чого, митрофорний протоієрей, настоятель Церкви Миколая літнього Отець Володимир провів заупокійну літію по загиблим та померлим воїнам-інтернаціоналістам.

По закінченню мітингу, в Снігурівському РБК відбувся урочистий концерт, присвячений воїнам-інтернаціоналістам. Під час концерту представники влади району та міста нагородили грамотами воїнів-інтернаціоналістів за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, сприяння у військово-патріотичному вихованні молоді, допомогу Снігурівській районній громадській організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану.

“Шановні присутні! Сьогодні ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми віддаємо честь героїзму та мужності тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван та інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Ви дивились на війну своїми очима, бачили кров і біль, горе і страждання. Низько схиляємо голови перед нашими земляками і збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому. Шановні воїни-інтернаціоналісти! Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, благополуччя, упевненості, щастя, добра, і найголовніше – миру”, – зазначив голова РДА Іван Зубрицький під час свого виступу.

Афганська війна… Ще одна сумна сторінка нашої історії. Неоголошена… Вона, як і всі попередні, несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. На жаль, не всі повернулися додому з тої незрозумілої війни і ми сьогодні вшановуємо пам’ять тих, хто воював на тій далекій, спекотній, чужій землі. Але вони з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок!.

Поділитися:

Дата: 14.02.2020 | 17:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога