Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА підготували пропозиції Уряду щодо шляхів забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб

У середу, 12 лютого, за дорученням голови обласної державної адміністрації Олександра Стадніка, заступник голови ОДА Олександр Трайтлі провів засідання робочої групи з питань забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб.

Відкриваючи зібрання, Олександр Трайтлі сказав, що, як відзначають в Уряді, Миколаївська область займає одну з кращих позицій у здійсненні заходів із підтримки учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб. Більше того, практика області є прикладом для усієї України, в тому числі і по вирішенню житлових питань зазначених категорій громадян.

Однак, при цьому заступник голови ОДА наголосив, що гарний результат – ще не привід збавляти темпи роботи, адже ще є над чим працювати.

Як і було домовлено під час попереднього засідання, впродовж двох тижнів фахівці органів місцевого самоврядування спільно з представниками будівельної галузі займалися підготовкою якісних пропозицій до запропонованої Урядом Концепції забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні ж усі напрацьовані алгоритми дій були винесені на подальший розгляд членів робочої групи.

За підсумками обговорень робочою групою з питань забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб було сформовано деталізований перелік всіх наданих пропозицій, який найближчим часом буде направлено на розгляд керівництва держави.

Поділитися:

Дата: 12.02.2020 | 14:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога