Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів антитерористичної операції у громаду м.Миколаєва

Субпроєкт «Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів антитерористичної операції у громаду м.Миколаєва»

Шукати роботу або розпочинати свою справу – складно. Особливо складно, коли ви були вимушені покинути свій дім, або пережити жахи війни. Але життя триває, і необхідно встигати за ним. І якщо ви знаходитесь у пошуку робочого місця, або хочете відкрити бізнес, але не знаєте як – ми допоможемо вам у цьому.

Якщо ви – внутрішньо переміщена особа, ветеран АТО/ООС, або є членом такої родини – ми пропонуємо вам можливість безкоштовно отримати знання щодо:

  • Пошуку роботи з гідними умовами;
  • Відкриття власної прибуткової справи.

Для тих, хто хоче працевлаштуватись запущено серію тренінгів, що проводять професійні рекрутери. Вони навчать вас стратегії пошуку роботи, прийомам на співбесідах та дадуть корисні контакти.

Для тих же, хто хоче займатись бізнесом розроблено серію тренінгів щодо бізнес – планування, основ ведення справи, звітності та оподаткування. У якості викладачів виступають успішні підприємці.

Мешканці приймаючої громади (м.Миколаїв), які не є ВПО, ветеранами АТО/ООС або членами їх родин також можуть взяти участь у тренінгах на умовах визначених субпроєктом.

Тренінги є безкоштовними для всіх без винятку учасників.

Місце проведення тренінгів – м.Миколаїв, вул..Потьмкінська 51, 1-й поверх.

Реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/jf3kAMPXYuWBoLyZ9

За детальною інформацією звертатися за телефоном : +38063 230 70 75, або на електронну адресу: mk.rfpp@gmail.com

Субпроєкт «Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів антитерористичної операції у громаду м.Миколаєва» реалізується в рамках проєкту “Подалання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» ФДРМ Грант №TF0A3307 від 20 вересня 2016 року за кошти Гранту, що надаються Україні від Міжнародного банку реконструкції та розвитку/ Міжнародної асоціації розвитку (Світовий банк). Проєкт реалізується Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Імплементатором субпроєкту є департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Партнером заходу субпроєкту є департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради. Виконавець проекту Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області.

Поділитися:

Дата: 12.02.2020 | 10:31


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога