Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях “.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» :

учасники бойових дій

особи з інвалідністю внаслідок війни

учасники війни

постраждалі учасники Революції Гідності

мають право на забезпечення послугами із психологічної реабілітації в санаторно-курортних закладах України.

Види послуг психологічної реабілітації: діагностика, просвіта, консультування, підтримка і супроводження, психотерапія, групова робота.

Послуги з психологічної реабілітації надаються окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Термін курсу психологічної реабілітації у стаціонарних умовах: не перевищує 18 днів.

Відповідно поданих документів із санаторно-курортного закладу наказом  начальника управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації №7 від 10.02.2020 року санаторно-курортний заклад внесений до переліку надання послуг із психологічної реабілітації у 2020 році:

 

Назва суб’єкта надання послуг з психологічної реабілітації Адреса Контактні дані (телефон, факс, електронна пошта)
1 2 4
Дочірнє підприємтсво «Південь – курорт сервіс» на базі санаторію «Орізонт»

 

67780,

Одеська область,

м.Білгород-Дністровський,

смт. Сергіївка, вул Гагаріна, буд 1А

orizont12@ukr.net ,

050 495 30 01

04849 67 302

 

За більш детальною інформацією по наданню послуг можна звертатися до відділу соціального обслуговування та реабілітації  управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою вул. Центральна, 173,  м. Снігурівка, Миколаївської області, 57301, тел. (05162) 2-13-18, 2-26-05, факс 2-25-98, Е-mail: utszn_snigir@ukr.net.

Поділитися:

Дата: 11.02.2020 | 10:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога