Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про державний аграрний реєстр 

Відповідно до Указу Президента України  від 08 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні  заходи із грудня 2019 року в Миколаївській області стартував пілотний проект створення  електронного фермерського реєстру.

Пілотний проєкт розпочався в 6-ти областях (Волинській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській та Черкаській), де створені мобільні групи для роботи з фермерами.

Учасниками фермерського реєстру будуть не лише фермерські господарства, а і особисті селянські господарства, фізичні особи – підпиємц та юридичні особи, що здійснюють аграрне виробництво.

Проєкт реалізують за підтримки Світового Банку та проєкту ЄС “Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні”.

Метою створення фермерського реєстру є ідентифікація суб’єктів ринку та налагодження ефективної комунікації, спрощення доступу до банківського фінансування, впровадження програм таргетованої державної підтримки, створення інформаційно-аналітичної бази для оцінки ефективності впровадження програм державної підтримки, формування державної політики щодо розвитку сільського господарства та сільських територій, сприяння виправленню помилок у ДЗК та реєстрація договорів оренди, підвищення інвестиційної привабливості агросектору.

Реєстрація в Аграрному реєстрі надасть можливість спростити взаємодію аграріїв із урядовими інституціями, унеможливить необхідність подорожувати за отриманням державних сервісів та послуг, надасть змогу протягом будь – якого часу перевіряти відповідність наявним критеріям із тим, щоб не втратити існуючих можливостей.

Це може зробити кожен самостійно. Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального електронного підпису(КЕП). Реєстрація та користування Реєстром безкоштовні. Зареєструватися  у державному аграрному реєстрі онлайн можна за посиланням www.ar.gov.ua  Покрокова  інструкція для реєстрації  доступна у відео:

 

Відділ агропромислового розвитку
Снігурівської райдержадміністрації
Поділитися:

Дата: 10.02.2020 | 17:11


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога