Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА узгодили 8 проєктів, що можуть цьогоріч реалізовуватися за кошти ДФРР

У четвер, 6 січня, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Тетяни Стахевич відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів ДФРР в Миколаївській області.

«Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (зі змінами), проводимо сьогодні засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області», – зазначила Тетяна Стахевич.

Також вона додала, що 2 грудня 2019 року проводилось засідання регіональної комісії з метою підведення підсумків щодо проведення оцінювання проєктів регіонального розвитку. А мета сьогоднішнього зібрання – сформувати та узгодити узагальнений перелік інвестиційних програм і проєктів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році в Миколаївській області.

Наголошено, що листом від 24.12.2019 № 7/19.2/20870-19 Мінрегіоном доведено ліміт Миколаївській області на 2020 рік у розмірі 160 млн 488 тис 484 грн.

Заступник голови ОДА відзначила, що для участі у попередньому конкурсному відборі заявниками було подано 89 інвестиційних проєктів. Для оцінювання було надано 43 проєкти, які відповідають умовам конкурсного відбору. За результатами проведеного оцінювання було сформовано загальний рейтинговий список.

У ході наради комісійно сформовано узагальнений перелік проєктів, для подальшого надання його до Мінрегіону.

До переліку перехідних проєктів на 2020 рік включено:
– «Комунальне підприємство «Миколаївський міжнародний аеропорт» по Київському шосе, 9, у с. Баловне – реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки»;
– «Реконструкція Воскресенської ЗОШ по вул. Горького, 66 в смт. Воскресенське Вітовського району Миколаївської області».

До Переліку проєктів, фінансування яких пропонується за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році, а також на виконання доручення Президента України щодо спорудження 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів включено проєкт «Реконструкція системи опалення та термосанація будівлі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з впровадженням енергозберігаючих технологій за адресою: вул. Суворова, 17, м. Снігурівка, Миколаївська область».

Крім того, згідно чинного законодавства на реалізацію інвестиційних проєктів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, медичних закладів та навчальних закладів передбачається не менше 10 відсотків коштів ДФРР. Так, розглянуто та підтримано такі проєкти:

Спорт:
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІП ступеня за адресою: вул. Отамана Григор’єва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області».

Освіта:
«Нове будівництво їдальні, навчального корпусу зі спортзалом та модульної газової котельні Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою:вул.Леніна,8а смт Ольшанське Миколаївського району Миколаївської області».

Медицина:
«Капітальний ремонт покрівлі з утепленням фасаду та заміною вікон міської дитячої лікарні № 2 по вул. Рюміна, 5 у м. Миколаєві».

Окрім цього, члени комісії підтримали «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» та «Капітальний ремонт мереж водогону в с.Українка Березанського району Миколаївської області».

Поділитися:

Дата: 06.02.2020 | 18:42


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога