Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

МАН – це великий простір для творчості

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Щороку учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 беруть участь у відбірному І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. За результатами проведення І (районного) етапу переможцями в секціях «Всесвітня історія» та «Історія України» стали учениці 11 класу Ірина Сазонова та Єлизавета Селіванова. Їх науковими керівниками є вчителі історії вищої категорії, вчителі-методисти Риженко Л.Г. і Нартова С.М.

У своєму дослідженні про діяльність першого президента Турецької Республіки М.Кемаля (Ататюрка) Сазонова І. наголосила, що «турецька модель» побудови незалежної держави від Ататюрка є цікавим прикладом для модернізації українського суспільства. Селіванова Є., простеживши на місцевому матеріалі тему «Зміни у психології населення під час Голодомору 1932-1933 рр.», дійшла до висновків, що ця сумна сторінка в новітній історії України вплинула на наступні покоління українців, а спогади свідків Голодомору є розкриттям злочинів комуністичного режиму.

Досягнення в МАН – це результат три¬валої роботи наших педагогів і талановитих вихованців. Впевнений, що наші учні стануть вільними творчими особистостями, справжніми громадянами України, які розуміють, що силою власного інтелекту можна досягнути особистого успіху і успіху країни.

 

Д.В.Титаренко,
директор Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Поділитися:

Дата: 01.02.2020 | 17:01


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

409

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога