Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині оголосили карантин через виявлений сказ у лисиці

25 січня 2020 року у селі Новокиївка Снігурівського району виявлено сказ лисиці. Тварина з’являлася в трьох домогосподарствах, на території одного з яких вона загризла курку, після чого її було убито місцевими мешканцями. Контакту з людиною виявлено не було. Наступного дня спеціалістами Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини було проведено епізоотичне обстеження, на місці був відібраний патологічний матеріал та проведено дезінфекцію місця забою.
Звітом про результати досліджень Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби №000168 від 28.01.2020 виявлено вірус сказу.
У середу, 29 січня 2020 року, з даного приводу відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Розглянувши дане питання, комісія ДНПК постановила запровадити карантинні обмеження по сказу тварин в с.Новокиївка Снігурівського району терміном на 2 місяці. Окрім того, встановлено загрозливу зону радіусом 10 кілометрів, що охоплює села Богородицьке, Тернові Поди, Любомирівка, Шмідтове, Центральне, Вавилове, Знам’янка, Гуляй Городок, Трудолюбівка, єгерські обходи №9, №3 ПОГ «Снігурівське МРГ».
На території Снігурівського району останні випадки сказу тварин зафіксовані в 2018 році у с.Кобзарці (сказ домашнього кота), у місті Снігурівка (сказ ВРХ) та у с.Горохівське (сказ лисиці).

Поділитися:

Дата: 29.01.2020 | 21:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

6

Всього одужало

2

Всього хворіє

4

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога