Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький: “Люди в сільській місцевості обов’язково мають бути забезпечені фаховою медичною допомогою”

Про це наголосив голова райдержадміністрації Іван Зубрицький в ході робочої наради з приводу належного функціонування ФАПів, яка відбулася 28 січня 2020 року за участі голови районної ради Тетяни Мезіної, директора – головного лікаря КНП ПМСД Павла Соловйова та сільських голів.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я та Мінрегіону від 06.02.2018 року №178/24 «Про затвердження порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги» 22 ФАПи в Снігурівському районі не відповідають зазначеним критеріям проекту надання медичної допомоги, так як кожен з них обслуговує менше 750 мешканців. Оскільки вищевказані 22 ФАПи не входять до спроможної мережі, їх подальше фінансування можливе лише з місцевих бюджетів або передбачається їх оптимізація. Зрозуміло, що останній варіант не влаштовує керівництво району, так і місцевих мешканців.

Очільник району Іван Зубрицький відмітив, що до вирішення даного питання потрібно підійти зважено. Також він висловив чітку позицію, що у будь-якому випадку люди мають бути забезпечені фаховою медичною допомогою на місцях.

В ході наради були проведені перемовини з сільськими головами з даного приводу, аби вони на місцях спільно з депутатами розглянули дане питання та винесли свої пропозиції.

Поділитися:

Дата: 29.01.2020 | 18:27


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:



Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0



Безоплатна правова допомога