Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Пізнай свої можливості”

Промайнули Новорічні свята та зимові канікули і знову розпочалася профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх шкіл Снігурівського району. Цього разу робота проводилася у вигляді групових консультацій з використанням психодіагностичного тестування на базі Павлівського НВК, Євгенівського НВК та Садової ЗОШ з учнями старших класів. А 27.01.2020 року з учнями старших класів Горохівської ЗОШ проведено засідання клубу для учнівської молоді “Пізнай себе”.

Мета заходів – ознайомлення учнів з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці Снігурівщини, розуміння професій та їх змісту, формування позитивного ставлення до робітничих професій та дізнання особистих можливостей в професійній діяльності.

На початку заходу учні дізнавалися наскільки важливу роль в житті людини відіграє вибір майбутньої професії. Пригадували формулу вибору та класифікацію за предметом праці по Клімову.

Вели дискусію про затребувані та популярні професії в Снігурівському районі та з’ясували що це професії: тракторист, водій, продавець, кухар, овочівник, бухгалтер тощо.

Під час презентації учні дізналися про вимоги цих професій до людини, цікаві факти, навчальні заклади та познайомилися з ринкоутворюючими роботодавцями Снігурівського району.

Учні ознайомились з основними послугами, які надає державна служба зайнятості молоді, а саме: професійне навчання, тестування за допомогою профдіагностичних методик, участь у різноманітних семінарах і тренінгах, професіографічні екскурсії на підприємства району.

Далі було знайомство з платформою «Моя професія: консультаційна мережа» та можливістю пройти онлайн тестування. У профорієнтаційному кабінеті, за допомогою тестів, старшокласники визначали свої професійні інтереси та схильності.

Результатом проведення таких заходів є розуміння учнями змісту робітничих професій та переосмислення поняття престижності здобуття саме вищої освіти, бо ж висококваліфікований представник робітничої професії на сьогодні може отримувати досить високу заробітну плату за свої вміння. А також результати тестування дають можливості зрозуміти чи підкріплені бажання та інтереси тими здібностями, які в кожного є індивідуальними.

Поділитися:

Дата: 29.01.2020 | 9:55


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога