Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Тренінг «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади»

Координатор проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» пропонує представникам органів місцевої влади, органів місцевого самоврядування і громадських організацій взяти участь в одному з тренінгів «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади» упродовж лютого – березня 2020 року у місті Одесі, Києві, Харкові і Львові.

Під час тренінгу учасники здобудуть навички підготовки і проведення колективних обговорень, нарад, зустрічей, консультацій, дізнаються, як узгоджувати відмінні позицій усіх залучених сторін і налагоджувати порозуміння між ними, а також опанують інструменти вироблення і реалізації спільних рішень у межах громади у максимально ефективний і залучений спосіб. Детальна інформація про графік проведення тренінгів та кінцеві терміни подання заявок додається.

 

Відкритий прийом заявок на участь

у тренінгах «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади»

КОЛИ: лютий – березень 2020 року
ДЕ: територія України
ОРГАНІЗАТОРИ: Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Координатор проектів ОБСЄ в Україні підтримує розвиток і розширення української спільноти фахівців у сфері діалогу і пропонує лідерам місцевих громад взяти участь в одному з тренінгів «Інструменти діалогу у виробленні ефективних рішень на рівні громади».

Ми запрошуємо усіх зацікавлених і вмотивованих кандидатів, які працюють в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі взяти участь у тренінгах, які відбудуться за таким графіком:

19 – 21 лютого 2020 року в м. Одесі (кінцевий термін подання заявок: 10 лютого 2020 року)
24 – 26 лютого 2020 року в м. Києві (кінцевий термін подання заявок: 13 лютого 2020 року)
26 – 28 лютого 2020 року в м. Харкові (кінцевий термін подання заявок: 17 лютого 2020 року)
2 – 4 березня 2020 року в м. Києві (кінцевий термін подання заявок: 20 лютого 2020 року)
4 – 6 березня 2020 року в м. Львові (кінцевий термін подання заявок: 23 лютого 2020 року)

Під час заходу Ви:

  • здобудете навички підготовки і проведення колективних обговорень, нарад, зустрічей, консультацій для врегулювання проблем, конфліктних ситуацій місцевого значення;
  • попрактикуєте комунікативні техніки, необхідні для узгодження відмінних позицій усіх залучених сторін і налагодження порозуміння між ними;
  • опануєте інструменти вироблення і реалізації спільних рішень у межах громади у максимально ефективний і залучений спосіб.

Сертифікати будуть вручені учасникам за умови відвідання ними 90% тренінгу.

Критерії відбору учасників

Для подання заявки на участь у тренінгу заявники повинні:

  • працювати в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі.Перевага надаватиметься жителям Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської і Одеської областей;
  • мати сертифікат «Основи організації діалогу» або «Основи ведення діалогу» онлайн-курсу«Як ефективно спланувати та провести діалог» Координатора проектів ОБСЄ в Україні (https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:OSCE+DIAL101+2020_T1/about);
  • мати твердий намір практикувати набуті знання і навички для впровадження діалогу та діалогових підходів задля врегулювання, попередження конфліктів та проблем в місцевихгромадах і Україні в цілому.

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

Витрати, пов’язані з участю

Учасникам з інших міст будуть відшкодовані витрати на проїзд до та з міста проведення тренінгу в межах тарифу «купе», «Інтерсіті 2 клас» або тарифу на автобусне перевезення. Проживання та харчування учасників забезпечують організатори тренінгу.

Як подати заявку

Якщо Ви бажаєте взяти участь в одному з вищезазначених тренінгів, заповніть заявку за цим посиланням: https://forms.gle/C1NspFvK8cssR5V7A.

Контактна інформація

У разі виникнення запитань просимо звертатися за електронною поштою Roksolana.Melnyk@osce.org.

Ініціатива реалізується у рамках проекту «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Болгарії, Міністерства міжнародних справ Канади, Урядів Литви, Ліхтенштейна, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Японії.

Поділитися:

Дата: 23.01.2020 | 20:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога