Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України

Щороку, 22 сiчня, весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Минув вже 101 рік від тієї дати, коли на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Тяжкою і тривалою була боротьба за національне визволення та утвердження власної державності. Впродовж століть величезні жертви були покладені на вівтар волі та незалежності України. Цей довгий список поповнили Герої Небесної Сотні та учасники АТО/ООС на Сході України.

У середу, 22 січня 2020 року, снігурівчани зібралися біля Стели борцям за волю та незалежність України щоб вшанувати пам’ять українських захисників усіх поколінь, які віддали життя за соборність нашої держави та покласти квіти до меморіалу. У заходах також брали участь голова РДА Іван Зубрицький, голова райради Тетяна Мезіна, заступники міського голови Олександр Дубінін та Галина Вітенко, представники ветеранських організацій, громадськість міста.

Соборність, єдність і згуртованість – неодмінна умова  розвитку та процвітання держави. Ідея соборності завжди жила у мріях українців як символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, як часточка надії і віри у майбутнє.

Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.

Маємо пам’ятати, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Вічна слава Героям, які віддали життя за свободу рідної землі!

Поділитися:

Дата: 22.01.2020 | 9:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога