Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Голова РДА Іван Зубрицький з робочим візитом відвідав чотири сільські ради Снігурівського району

У четвер, 16 січня 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький з робочим візитом відвідав Киселівську, Центральну, Новокиївську та Любомирівську сільські ради. В ході свого робочого візиту очільник району зустрівся з представниками сільських рад та місцевими мешканцями, з якими було обговорено найважливіші проблеми для населення даних територій. Загалом, можна виділити три найбільш болючі проблеми, які торкаються практично всіх населених пунктів району, а саме: відсутність дорожнього покриття, автобусного сполучення з районним центром та проблема водопостачання. Голова РДА взяв до уваги усі висловлені проблеми, хоча і зрозуміло, що дані питання не вирішуються за короткий проміжок часу.

Іван Зубрицький під час зустрічей також порушував і питання децентралізації, оскільки саме ці чотири сільські ради разом з Олександрівською та Новотимофіївською сільрадами залишились не охопленими процесом об’єднання. Очільник району цікавився, яке ставлення населення до цієї реформи та перспективи об’єднання в майбутньому. Киселівська сільська рада мала намір об’єднатися з Засільською ОТГ, проте, створення даної громади було відкладене, інші три сільські ради — Центральна, Люомирівська та Новокиївська, розглядали можливість об’єднання з Шевченківською ОТГ. Питання подальшого об’єднання залишається відкритим.

Також голова РДА в ході візиту оглянув дитячі садки та школи вказаних сільських рад, ознайомився зі станом їх матеріально-технічної бази, проблемами сталого функціонування.

Поділитися:

Дата: 17.01.2020 | 18:49


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога