Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Будуючи власнi “замки”, чоловiк в тишi cтворює своє майбутнє, яке заховане глибоко в серцi», – Благодійна асоціація Янголи Милосердя про нашого земляка Ігоря Саханського

Святкуючи у цi днi не забуваймо, що найвагомiшим святом є, в очах Господа, нашi добрi дiла, нашi чистi помисли, нашi cлова, якi сповненi щиростi та правди. Не будуймо собi замкiв видимих. Будуймо невидимi. Саме про такого будiвничого пiде мова у моїй заключнiй розповiдi, людину, яка без найменшого вагання була готова вiддати своє життя заради збереження iнших.

Iгор Саханський, воїн 28 ОМБР родом зі Снігурівщини, помiчник гранатометника, який з самого початку воєнних дiй став на захист нашої державної та людської незалежностi ще у 2015-2016 роках.

Багато прийшлося побачити на цьому шляху чоловiковi. Вiдчувши на собi пекельний вогонь вiйни, бiль вiд втрат та жах вiд побаченого, Iгор повернувся додому. Та життя склалося так, що прийшовши з вiйни, зазнав важкої травми хребта у мирному життi. Тривале лiкування….в результатi – iнвалiдне крiсло, бiль та проживання в iнтернатi для людей похилого вiку. Мало хто б витримав такi випробування, та Iгор дуже сильна особистiсть, вiн не склав руки, не опустив їх, а продовжує свою боротьбу, яку пiдтримують небайдужi люди. А ще Iгор пройшов через надскладну операцiю, яка дає надiю на одужання, хоч попереду ще багато труднощiв, випробувань та довготривала реабiлiтацiя. Внутрiшня сила цього воїна випромiнюється крiзь його погляд, де ми бачимо велику вiру, надiю та силу волi.

Будуючи власнi ,,замки”, чоловiк в тишi cтворює своє майбутнє, яке заховане глибоко в серцi. Й лише крiзь полотна випромiнює його силу та глибину.

Вже цiєї суботи ми матимемо нагоду на власнi очi побачити цi картини, образи́, вишивки, придбати їх, аби допомогти цим хлопцям-захисникам здiйнснити мрiю – повернутися до нормального життя. Тому, ЗАПРОШУЄМО УСIХ НЕБАЙДУЖИХ на виставку-продаж художнiх полотен, написаних нашими захисниками, яка проходитиме з 18 по 22 сiчня 2020 року в Palácio da Independência, що у Лiсабонi.

БУДУЙМО НЕВИДИМI ЗАМКИ ВИДИМИМИ ВЧИНКАМИ!

Благодійна асоціація “Янголи Милосердя”

Поділитися:

Дата: 14.01.2020 | 14:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога