Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Візит до Музею бойових дій на Сході України

У понеділок, 13 січня 2020 року, Музей бойових дій на Сході України відвідали поважні гості – радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, головний спеціаліст відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів Анжела Лайдьонова, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький, голова райради Тетяна Мезіна, голова громадської організації АТО “Разом ми сила” Марія Коцар та мати загиблого військовослужбовця Ніна Шулікова. Завідувач музею Ірина Мочаліна провела екскурсію гостям, розповівши чимало цікавого, адже кожен експонат музею має свою унікальну історію, що безпосередньо пов’язана з нашими земляками.

Серед експонатів музею можна побачити гільзи від артилерійських снарядів, «Градів», кулеметні стрічки та тубуси від використаних гранатометів і ПТУРів, одяг, патріотичну символіку та особисті речі бійців.

Гості були приємно вражені та залишилися задоволені побаченим. Нагадаємо, що Музей бойових дій на Сході України було відкрито у липні минулого року на базі Снігурівського РБК.

Після візиту до музею, представники області та керівники району відвідали Ольгу Платонову — матір загиблого військовослужбовця та привітали її ювілеєм 55 років.

Поділитися:

Дата: 14.01.2020 | 10:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога