Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівській РДА відбулась нарада з питань соціального захисту учасників АТО/ООС

У понеділок, 13 січня 2020 року, Снігурівський район з робочим візитом відвідали радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко та головний спеціаліст відділу у Миколаївській області Міністерства у справах ветеранів Анжела Лайдьонова, які провели зустріч з очільником району Іваном Зубрицьким, учасниками бойових дій на Сході нашої держави, головою громадської організації учасників АТО “Разом ми сила” Марією Коцар та матір’ю загиблого військовослужбовця Ніною Шуліковою. На порядку денному робочої зустрічі було питання соціального захисту учасників АТО/ООС.

Начальник соціального захисту населення РДА Світлана Голдун ознайомила присутніх зі станом соціального забезпечення учасників Антитерористичної операції в Снігурівському районі, зокрема доповіла про стан реалізації обласної Програми “Турбота”, про надану допомогу учасникам АТО та сім’ям загиблих військовослужбовців.

Також були підняті питання забезпечення учасників АТО житлом. Відтак, в 2019 році було придбано чотири квартири на умовах співфінансування з обласним бюджетом. Проте, на черзі залишаються ще 74 учасника АТО, з них 50 в Снігурівській міській раді та 24 по сільським радам.

В ході наради також обговорили і ряд інших важливих питань.

Поділитися:

Дата: 14.01.2020 | 10:26


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога