Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про діяльність спостережної комісії при райдержадміністрації за 2019 рік

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.03.2017 року №146-р при Снігурівській районній державній адміністрації створена та здійснює діяльність спостережна комісія.

У своїй діяльності комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Снігурівським відділом поліції  Головного управління Національної  поліції України в Миколаївській області, Снігурівською районною філією обласного центру зайнятості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, громадськими організаціями.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання. В 2019 році  проведено 12 засідань. Комісією розглянуто та внесено до Снігурівського районного суду 12 подань щодо умовно-дострокового звільнення та  2 клопотання про помилування.

17 квітня та  26 листопада 2019р. в Снігурівській виправній колонії №5  проведено семінар з питань підготовки до звільнення засуджених, за участю представників відділу Снігурівського бюро правової допомоги, Снігурівської районної філії обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, спостережної комісії при райдержадміністрації, які провели  серед засуджених інформаційно – роз’яснювальну роботу з актуальних питань. Всім присутнім надано інформаційні  матеріали та буклети для допомоги  у соціальній адаптації.

05 червня 2019 року проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації з залученням представників Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області. На засіданні розглянуто питання щодо виконання Закону України від 07.12.2017 №2235-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». За результатами  надано відповідні доручення.

Станом на 1 грудня 2019 року на обліку спостережної комісії при райдержадміністрації перебуває  9  осіб, звільнених від відбування покарання, із них  8 осіб  звільнено умовно-достроково.

Спостережна комісія при райдержадміністрації веде облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання. Членами спостережної комісії вивчається спосіб їх життя, встановлюється коло спілкування, джерела існування, надаються консультації правового та соціального характеру, а також визначаються проблеми та побажання людей зазначеної категорії. Кожній особі, яка відбувала покарання, після звільнення за постійним місцем проживання у Снігурівському районі надається пам’ятка про роботу всіх служб району, яка допомагає звільненому в соціальній адаптації.

В роботі спостережної комісії приймає участь голова Товариства Червоного Хреста в Снігурівському  районі. В  2019 році Товариством надано допомогу засудженим особам, які відбувають покарання у Снігурівській виправній колонії  на суму 900,00 грн. (медичні маски – 3000 шт.).

За детальною інформацією щодо роботи спостережної комісії райдержадміністрації звертайтесь за тел.: тел.2-26-05 – заступник голови спостережної комісії при райдержадміністрації    Голдун Світлана;   тел.2-14-45 – секретар  комісії Трофименко Тетяна.

 

Заступник голови спостережної

комісії при райдержадміністрації                                      Світлана ГОЛДУН

Поділитися:

Дата: 14.01.2020 | 10:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога