Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про зарахування коштів на нові рахунки

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  на виконання листа Державної казначейської служби України від 09.01.2020 № 16-08-08/397 повторно повідомляє, що почали діяти з 01.01.2020 нові рахунки для зарахування платежів до бюджетів усіх рівнів. Реквізити нових рахунків було Вам доведено в електронному вигляді та розміщено на офіційному сайті ДКСУ. Незважаючи на вищевикладене починаючи з 01.01.2020 продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, що діяли до 01.01.2020, що не дає можливість здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів на рахунки бюджетних установ.

З огляду на викладене, просимо контролюючі органи провести додаткову роз’яснювальну роботу з платниками податків та забезпечити контроль за відповідністю реквізитів нових рахунків в межах своїх повноважень.

Поділитися:

Дата: 12.01.2020 | 11:50


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога