Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Січневі засідання освітян

Відповідно до річного плану роботи Снігурівського районного методичного кабінету 10 січня 2020 року відбулися січневі засідання районних методичних об‘єднань вчителів-предметників, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи.

Засідання вчителів хімії, біології, математики, інформатики, трудового навчання та початкових класів відкрили творчі групи вчителів фізики ї їх  учні презентаційними матеріалами, з метою привернення уваги до STEM –  навчання, активізації наукової діяльності вчителів природничих дисциплін, підтримки обдарованих учнів через залучення їх до виконання наукових проектів і досліджень, підвищення престижу природничих наук у закладах загальної середньої освіти.

У ході січневих засідань підсумовано результати  роботи освітян за І семестр, окреслено  проблеми, визначено завдання на наступний навчальний період.

Під керівництвом кураторів-методистів та голів РМО вчителі кожної предметної секції працювали над нагальними питаннями:

  • шляхи підвищення фахової майстерності педагогів;
  • проведення майстер-класів, аукціон педагогічних ідей;
  • підготовка до ЗНО-2020;
  • звіт про курси підвищення кваліфікації;
  • огляд новинок науко – методичної літератури;
  • аналіз результативності учнів у розвивально-виховних заходах.

Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями, відео фрагментами уроків.

Керівниками РМО зроблено аналіз участі педагогів у методичних заходах обласного й всеукраїнського рівнів та учнів – у конкурсах, олімпіадах, МАН, турнірах, акціях, змаганнях.

Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори акцентували особливу увагу на питаннях: роль виховної діяльності закладу освіти у формуванні ключових компетентностей дітей з особливими освітніми потребами; форми та методи організації роботи учнівського самоврядування  в закладі загальної середньої освіти; формування громадянських компетентностей особистості засобами створення демократичного освітнього середовища.

Для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  проведено інформаційно-методичну нараду. З основними питаннями щодо впровадження інклюзивного навчання у освітньому середовищі виступила КЛАПЧУК Ю., директор ІРЦ .

Підсумком січневих засідань стало вироблення рішень та рекомендацій щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

Дякуємо адміністрації, Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та надану технічну підтримку.

 

Л.ГОРНОСТАЙ,
завідувач Снігурівського РМК
Поділитися:

Дата: 11.01.2020 | 14:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога