Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про подання щорічного звіту «Про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю»

Нагадуємо, що відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.91 р. № 875-XII,  підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю визначений постановою  Кабінету Міністрів України від 31.01.07 р. №70.

Відповідно до вищезгаданого Порядку звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, в яких вони зареєстровані, за формою №10-ПІ (річна).

Адреса Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів: вул. Потьомкінська, 17 м. Миколаїв, телефон для довідок (0512) 47-17-06.

Для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, – у кількості одного робочого місця.

Кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до нормативу, і забезпечення їх працевлаштування розраховується підприємствами, установами, організаціями, які використовують найману працю самостійно.

За консультацією можна звертатись до відділу соціального обслуговування та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою: вул. Центральна 173,  м. Снігурівка, Миколаївської обл, довідки за телефонами: (05162) 2-13-18, 2-26-05, електронна пошта: uszn@snigurivka-rda.gov.ua.

 

Начальник відділу соціального
обслуговування та реабілітації
управління соціального  захисту
населення Снігурівської
райдержадміністрації

Світлана ДІДИК

Поділитися:

Дата: 11.01.2020 | 11:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога