Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Роботи учасника АТО зі Снігурівщини Ігоря Саханського будуть представлені на Благодійній виставці картин у Португалії

18 січня у Португалії розпочне свою роботу Благодійна виставка картин учасників бойових дій АТО/ООС “Стежками Війни”.

Виставку організовано представниками Благодійної асоціації «Янголи Милосердя» за підтримки Мінветеранів та зі співорганізатором виставки в Україні Вікторією Шинкаренко.

Виставка буде проходити в Palacio da Independepencia Largo São Domingos 11, 1150-062 Lisboa Rossio.

Урочисте відкриття заплановано 18.01.2020 о 14:00 год. Робота виставки: 20.01.2020, 21.01.2020, 22.01.2020 р. з 10.00 до 19.00 год.

А 26.01.2020 з Виставкою зможуть познайомитися бажаючі з півдня Португалії а саме на Ярмарку Талантів у місті Албуфейра.

На виставці буде представлено понад 200 робіт учасників бойових дій з усієї України, в тому числі і нашого земляка Ігоря Саханського.

Хлопцеві випала дуже нелегка доля. Вже більше року він проживає у будинку для людей похилого віку в Снігурівці, будучи прикутим до інвалідного візку. Ігор – сирота, близьких родичів, які могли йому надати допомогу, немає.

З початком військових дій на сході країни Ігор Саханський вирішив йти захищати кордони рідної землі добровольцем. В 2015 – 2016 роках Ігор безпосередньо брав участь в Антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну ціліснісь України. Служив у складі Одеської 28-ї окремої механізованої бригади. Разом зі своїми побратимами перебував на передовій біля населених пунктів Щастя, Мар’їнка та інших. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» від 27.12.2017 р. та відзнакою начальника генштабу «Учасник Антитерористичної операції» від 05.05.2018 р.

З війни Ігор повернувся цілим і неушкодженим. Але біда спіткала його вже вдома, коли внаслідок нещасного випадку він отримав важку травму хребта разом з серйозним пошкодженням спинного мозку. Лікарі поставили невтішний діагноз, мовляв, шансів на те, що він буде ходити, практично немає.

Хоч Ігор і прикутий до інвалідного візка, проте дух його не зламаний. Більш того, він дуже талановита та обдарована людина, захоплюється образотворчим мистецтвом.

Раніше роботи Ігоря брали участь у виставках робіт художньо-ужиткового мистецтва району. А в 2018 році Ігор взяв участь в десятому ювілейному обласному авторському конкурсі художньої творчості осіб з інвалідністю «Перлини півдня». І там його роботи посіли друге місце в жанрі «Художнє та декоративно-ужиткове мистецтво».

На виставці в Португалії будуть картини та вишиті ікони добровольців з усіх регіонів України, які пройшли не простий шлях і знаходяться у важкому стані, але не здаються, надихаються мистецтвом, поступово відновлюють сили за допомогою арттерапії та бажання жити далі.

За словами організаторів гроші отримають автори картин, бо всі вони потребують довготривалого лікування та реабілітації.

Поділитися:

Дата: 09.01.2020 | 14:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога