Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Євроінтеграція: Гончарук презентував онлайн-систему “Пульс угоди”

Уряд відкрив для громадськості доступ до системи “Пульс Угоди”, яка дозволить громадянам у режимі реального часу відслідковувати дії влади на шляху євроінтеграції.

Про це Прем’єр-міністр Олексій Гончарук сказав на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні ми хочемо відкрити для суспільства софт, фактично, такий онлайн-продукт, у якому всі можуть бачити те, яким чином ми просуваємося до євроінтеграції”, – сказав Гончарук.

За його словами, уряд якісно змінює підходи до цього питання.

“Ми хочемо розповісти про зміну підходів у роботі уряду щодо євроінтеграції. Ви знаєте, що народ України зробив вибір на користь європейської та євроатлантичної інтеграції. Це знайшло своє відображення у низці офіційних документів. І, звичайно, український уряд буде робити все можливе, щоб цей рух був сталим, ефективним та якісним”, – сказав глава уряду.

Він зазначив, що на засіданні Кабміну присутній голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, що, за словами Прем’єр-міністра, також є важливим знаком.

У свою чергу, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що система “Пульс Угоди” є всеосяжною: у ній чітко окреслені конкретні завдання у 24-х сферах суспільного життя, які охоплює Угода про асоціацію з ЄС.

Зокрема, як інформує Урядовий портал, повний обсяг завдань становить понад 2 тисячі, а для їх реалізації понад 70 виконавців зобов’язані втілити близько 7,5 тис. заходів. Система групує виконавців за належністю до трьох гілок: Кабінет міністрів, Верховна Рада та «Інші».

«Пульс Угоди» відображає поточний прогрес виконання заходів у межах кожного року та загальний прогрес виконання, починаючи з тимчасового застосування окремих положень Угоди у 2014 році і до 2024 року.

Для графічної візуалізації використовуються чотири кольори: зелений – виконано; жовтий – не виконано (дедлайн наближається); червоний – не виконано (дедлайн прострочено); сірий – не виконано (дедлайн у далекому майбутньому, не оцінено).

Поділитися:

Дата: 22.11.2019 | 14:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога