Євроінтеграція: Гончарук презентував онлайн-систему “Пульс угоди”
Уряд відкрив для громадськості доступ до системи “Пульс Угоди”, яка дозволить громадянам у режимі реального часу відслідковувати дії влади на шляху євроінтеграції.
Про це Прем’єр-міністр Олексій Гончарук сказав на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Сьогодні ми хочемо відкрити для суспільства софт, фактично, такий онлайн-продукт, у якому всі можуть бачити те, яким чином ми просуваємося до євроінтеграції”, – сказав Гончарук.
За його словами, уряд якісно змінює підходи до цього питання.
“Ми хочемо розповісти про зміну підходів у роботі уряду щодо євроінтеграції. Ви знаєте, що народ України зробив вибір на користь європейської та євроатлантичної інтеграції. Це знайшло своє відображення у низці офіційних документів. І, звичайно, український уряд буде робити все можливе, щоб цей рух був сталим, ефективним та якісним”, – сказав глава уряду.
Він зазначив, що на засіданні Кабміну присутній голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, що, за словами Прем’єр-міністра, також є важливим знаком.
У свою чергу, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що система “Пульс Угоди” є всеосяжною: у ній чітко окреслені конкретні завдання у 24-х сферах суспільного життя, які охоплює Угода про асоціацію з ЄС.
Зокрема, як інформує Урядовий портал, повний обсяг завдань становить понад 2 тисячі, а для їх реалізації понад 70 виконавців зобов’язані втілити близько 7,5 тис. заходів. Система групує виконавців за належністю до трьох гілок: Кабінет міністрів, Верховна Рада та «Інші».
«Пульс Угоди» відображає поточний прогрес виконання заходів у межах кожного року та загальний прогрес виконання, починаючи з тимчасового застосування окремих положень Угоди у 2014 році і до 2024 року.
Для графічної візуалізації використовуються чотири кольори: зелений – виконано; жовтий – не виконано (дедлайн наближається); червоний – не виконано (дедлайн прострочено); сірий – не виконано (дедлайн у далекому майбутньому, не оцінено).
Дата: 22.11.2019 | 14:09 |
Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Щодо змін цін на тепло, газ та його постачання
Газопостачальні компанії, які працюють з побутовими споживачами, оприлюднили вартість газу на січень 2021 року. Порівняно з груднем, вартість блакитного палива зросла на 1–4 грн у різних постачальників. Проте у населення є запит на те, щоб підвищення тарифів не відбувалось. У зв’язку з цим Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль надав доручення Міністерству енергетики та Антимонопольному комітету України […]
Соціально-виховна робота з залученням волонтера пробації
Одним із основних напрямів Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області є соціально-виховна роботи з клієнтами пробації, щодо недопущення вчинення ними повторних злочинів. З метою формування законослухняного способу життя та позитивного ставлення до навчання 19.01.2021 року провідним інспектором Снігурівського районного сектору «Центру пробації» Селівановою Оленою до індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітньою клієнткою […]
Алгоритм дій при зміні постачальника газу при використанні сайту «ГАЗОТЕКА»
Для пошуку сайту «ГАЗОТЕКА» необхідно перейти за посиланням https://gasoteka.ua-energy.org Якщо пошук постачальника буде здійснюватися на сайті «ГАЗОТЕКА», необхідно виконати наступні дії: – на головній сторінці необхідно вказати поточний тариф обравши газопостачальну компанію із запропонованого переліку, якщо компанія відсутня необхідно обрати «Я НЕ ЗНАЮ». Далі необхідно вказати об’єм річного споживання газу, після чого натиснути «ЗНАЙТИ» – […]
До уваги населення!
Ви можете змінити постачальника газу, обравши найбільш оптимальний для себе варіант та економити. До обрання найбільш вигідної ціни ви можете скористатися сайтом «ГАЗОТЕКА» https://gasoteka.ua-energy.org. За допомогою цього ресурсу також є можливість змінити постачальника газу в режимі онлайн. Також змінити постачальника ви може звернувшись до офіційних представництв обраної компанії. Дізнатись адреси офіційних представництв та перелік документів […]
Повідомлення RASFF стосовно виявлення несанкціонованої речовини у насінні кунжуту
Снігурівське міжрайонне управління інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 15.01.2021 № 11.1.3-26/690 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.6032 – fup 5». Відповідно до повідомлення, стосовно виявленння несанкціонованої речовини – оксид етилену (0.48 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B. V., […]
