Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Права та обов’язок – нероздільні»

 

На початку грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права. Ця акція вже стала традиційною і відбувається щорічно в тиждень, включаючи 10 грудня – День прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Снігурівська районна бібліотека ім.В.Бойченка спільно з головним спеціалістом УПСЗН І.Корсаковою та старшим інспектором Ювенальної превенції Снігурівського відділу поліції А.Дмитрієвою провели День правових знань «Права та обов’язок – нероздільні» для учнів 10-х класів ЗОШ №1. Старшокласникам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі,змусили замислитись старшокласників над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати.

Фахівці розповіли учням про їхні основні права та обов’язки, поспілкувалися з школярами на тему булінгу, продемонстрували тематичні відеоролики та надали їм інформаційні матеріали.

До уваги учасників Дня правових знань були представлені відеофільми «Конвенція ООН про права дитини» та «Історія створення Декларації прав людини». Бібліотекар також провела тренінг  під назвою «Юридична консультація». Протягом року в читальному залі бібліотеки постійно діє книжково-ілюстративна виставка «Я маю право».

День права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

Поділитися:

Дата: 10.12.2019 | 10:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога