Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Майже 700 осіб працевлаштувалися на контрактну службу за сприянням Миколаївської обласної служби зайнятості протягом останніх чотирьох років

За 10 місяців 2019 року послугами Миколаївської обласної служби зайнятості скористалися 1129 учасників АТО, з них 321 працевлаштувався, 12 започаткували власну справу, 97 пройшли професійне навчання, 54 – взяли участь у громадських та тимчасових роботах. Допомогу з безробіття отримували 952 особи (середній розмір ДБ – 5402 грн.). Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Основними перепонами на шляху працевлаштування учасників АТО Дмитро Оборонько називає невідповідність рівня військового грошового забезпечення і заробітної плати за цивільними професіями; невідповідність професійно-кваліфікаційному складу наявних вакансій досвіду, що мають учасники АТО, а також те, що іноді у зв’язку з необхідністю тривалої психологічної реабілітації, соціального супроводу та медичного лікування, учасники АТО не готові відразу приступити до роботи.

«Для вирішення даних перешкод організовуємо навчання або підвищення кваліфікації, співпрацюємо з громадськими організаціями щодо адаптації захисників у мирному житті, залучаємо фахівців з безоплатної вторинної правової допомоги для проведення спільних юридичних консультацій, забезпечили роботу «гарячої» телефонної лінії, щоб учасники АТО могли звертатися до нас з будь-яких питань, пов’язаних із працевлаштуванням. Також ми пропонуємо учасникам АТО, як і всім іншим нашим клієнтам, службу за контрактом», – зазначив директор ОЦЗ.

Так, за його словами, протягом 2016 – 2019 років центри зайнятості поінформували понад 35000 своїх клієнтів щодо можливості проходження військової служби за контрактом, з них майже 700 осіб уклали контракти на проходження військової служби, у т.ч. 517 учасників АТО.

Поділитися:

Дата: 28.11.2019 | 13:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога