Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Відчуй себе впевнено”

3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю вже не перший рік в  Миколаївській обласній службі  зайнятості з 25 листопада оголошується Декада зайнятості для осіб з інвалідністю.

Безумовно, цей день не є святковим. Проте він нагадує про необхідність створення для людей з інвалідністю у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

В рамках проведення Декади, 26.11.2019 року Снігурівською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості спільно з працівниками Снігурівської центральної районної бібліотеки та в їхніх стінах організовано тренінг для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку.

На жаль, не кожній людині з інвалідністю вдається успішно реалізувати себе професійно через певну упередженість роботодавців та суспільства в цілому. Але водночас з тим, існують ще і внутрішні бар’єри самої людини. Саме цьому й був присвячений мотиваційний тренінг під гаслом “Відчуй себе впевнено”.

Метою заходу було допомогти учасникам в самопізнанні, подоланні невпевненості, оцінюванні власних можливостей самореалізації в професійній сфері.

Під час тренінгу присутнім працівники бібліотеки продемонстрували короткометражне мотивуюче відео “10 відомих інвалідів, які знайшли себе після…” серед них історії: Сельвестра Сталоне, Євгена Смирнова, Олесі Владикіної, Андреа Боччелі тощо.

В ході тренінгу запрошені пропрацювали власні мотиви зайнятості, віднайшли переваги зайнятості, навчилися ставити цілі та шукати шляхи їх реалізації. Захід пройшов у довірливій атмосфері та позитивно. Ніхто не залишився байдужим до обговорення нагальних питань.

Подібні заходи сприяють загальній підготовці та психологічній готовності людей з інвалідністю до трудової діяльності. А це вкрай важливо – відчути підтримку та почути один одного. Але найголовнішим є віра в себе та впевненість.

 

О.В.Хижняк – начальник відділу активної підтримки

безробітних Снігурівської районної філії

Поділитися:

Дата: 26.11.2019 | 16:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога